Szycie

Czapka

Jakiś czas temu, spotkałam się z koleżanką, która w tym czasie miała dziecko w wieku przedszkolnym. A że jej dziecko jak na swój wiek było bardzo wyrośnięte to miała problem z kupnem dla niego niektórych rzeczy. Bardzo jej się podobały komplety czapka z chustką lub kominem i bardzo chciała żeby jej dziecko też taki miało.

Tak rozmawiałyśmy i koleżanka mówi, przecież Ty robisz różne dekoracje, ozdoby. Może byś uszyła dla mojego dziecka czapkę albo właśnie taki komplet.

Czapka, komplet fajnie brzmi, ale nie miałam możliwości wtedy jej pomóc. Nie miałam, nawet wtedy twierdziłam że ja takich rzeczy nie potrafię. Gdzie ja i maszyna, tak było wtedy i długo tak twierdziłam, aż do momentu gdzie nie dostałam maszyny i nie spróbowałam czegoś uszyć.

Dzisiaj jest już całkiem inaczej, jakby to było teraz, czy kilka tygodni wcześniej, nie byłoby problemu. Teraz mam już na czym, mam możliwość dużego wyboru w materiałach, tylko potrzebna jest głowa pełna pomysłów i chęci.

Właśnie pomysły i nie tylko…bardzo gorąco zapraszam Ciebie czytelniku, rodzicu do dzielenia się pomysłami. Bo co dwie głowy to nie jedna. A właśnie, mamy dzieci małych i większych wiedzą co by chciały aby ich pociechy nosiły. Jak miałoby być ubrane, co byłoby najbardziej odpowiednie dla swojego dziecka.

A tak przy okazji dziecka i ich garderoby, może pobawimy się wspólnie i zrobimy mały konkurs. Rzucajcie propozycje czapek, kompletów czy to czapka z chustka czy kominem, a ja wybiorę najciekawsze pomysły i spróbuje je zrealizować. Co Wy na to?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *