Blog Lifestyle

Kocyk, poduszka – zagłówek “motyl”

Kocyk, poduszka – zagłówek “motyl” taki komplet powstał dla kolejnej małej dziewczynki.

Kocyk, poduszka – zagłówek to zamówienie od pewnej blogerki, która przez przypadek natrafiła na mnie w konkursie. I w taki sposób zaczęła obserwować moją stronę na Facebooku .

A że sama prowadzi blog i organizuje sporo konkursów, to postanowiła napisać do mnie wiadomość. W wiadomości było zapytanie czy zgodziłabym się zostać jednym ze sponsorów. Z racji tego że w tym czasie nie brałam udziału w żadnych konkursach, to się zgodziłam.

Pani Karolina, właścicielka bloga się ucieszyła, dogadałyśmy resztę szczegółów. Ale w trakcie rozmowy ja jako sponsor przeznaczyłam nagrodę dla zwycięzcy i organizatora konkursu.

Konkurs się odbył, wszystko poszło bardzo zgranie, miło i przyjemnie. Zwycięzca został wylosowany, nagrody przeznaczone i na ten moment kontakt się zakończył. Aż do jakiegoś czasu…

Pani Karolina potrzebowała prezentu i podczas przeglądania stron na facebooku rzuciły jej się w oczy szyte tulipany. Kliknęła w link i przeniosło ją na moją stronę z moimi produktami. W ten sposób wróciłyśmy znowu do kontaktu. Podczas kolejnej rozmowy był temat tulipanów, bo Pani Karolinie bardzo się one podobały. Wówczas zamówiła kilka sztuk na prezent i również dla siebie.

Tulipany uszyte, wysłane. Po dotarciu przesyłki otrzymałam wiadomość z podziękowaniami, że doszły całe i się jej bardzo podobają. I przy okazji z zapytaniem czy mogłaby zamówić komplet kocyk i poduszkę “motyl” dla córki.

Ponownie omówiłyśmy szczegóły, kocyk i poduszkę uszyłam i wysłałam do nowej właścicielki. Po pewnym czasie napisałam do Pani Karoliny wiadomość. Zapytałam czy udzieliłaby mi wywiadu odnośnie użytkowania kocyka i poduszki.

Pani Karolina, właścicielka BLOGA z chęcią się zgodziła, z co bardzo serdecznie dziękuje… Poniżej krótki wywiad odnośnie produktów…

1. Z jakiego źródła dowiedziała się Pani o mojej stronie?


Na stronę trafiłam przypadkiem przeglądając facebook, zobaczyłam konkurs, którego nagrodę Pani sponsorowała. Tak postanowiłam zobaczyć więcej pani dzieł na facebooku.


2. Co skłoniło Panią do kontaktu ze mną jako właścicielki strony Kreatywne Tworki Wiolki?


Na Pani stronie facebooku zobaczyłam piękne tulipany, bardzo takie chciałam dla siebie i na prezent,  dlatego napisałam. Tulipany to pierwsze zamówienie, potem była kołderka i poduszka.


3. Produkt na który się Pani zdecydowała to kołderka i poduszka… Proszę powiedzieć dlaczego padła taka decyzja i jak teraz się te produkty u Pani sprawdzają?


Kołderka i podusia były mi potrzebne gdyż zaczęłam kompletować drugą wyprawkę dla synka. Postanowiłam zamówić też coś dla starszej córka aby nie było jej przykro. Tak trafił do nas prześliczny komplet, który córka uwielbia! Bardzo lubi pod nim spać, a w dzień przytulać się do miękkiego minky. Produkt bardzo dobrze wykonany. Nie pruje się, nie farbuje, nie stracił koloru i swojego ładnego wyglądu co potwierdzają zdjęcia. Jest idealny !


4. Jeśli dokonywałaby Pani kolejnego wyboru takich produktów miałaby Pani jakieś swoje wytyczne? np. coś by Pani w nich zmieniła, prosiła o inne wykonanie, dodanie czegoś… czymś je wzbogaciła?


Córka niedługo rusza do przedszkola i będzie potrzebować kocyka! Myślę że znów zdecydowałabym się na taki komplet i nic bym nie zmieniła – może kolor 🙂


5. Jeśli miałaby Pani możliwość/ okazję polecenia mnie i mojej strony to zrobiłaby to Pani bez problemu? A może nie tylko przekazałaby Pani mnie jako wykonawczyni kilka wskazówek, co zmienić lub ulepszyć?


Z duża przyjemnością polecam i zachęcałam znajomych i rodzinę do zerknięcia na stronę i zakupu. Produkty najwyższej jakości, wykonywane z dużym zaangażowaniem i pasją. I wszystko z przemiłą obsługą i atrakcyjną ceną!

Jest mi niezmiernie miło, że mogłam zadowolić kolejne dziecko. I oby było ich coraz więcej. Bo jak to miło słyszeć, że ktoś jest zadowolony z mojej pracy? Pewnie nie zaprzeczysz mojemu stwierdzeniu, że to prawda. Jeśli twierdzisz inaczej, uzasadnij swoja wypowiedz w komentarzu?

Pozdrawiam, życzę miłej lektury i zapraszam inne osoby. Możemy wspólnie napisać wywiad czy recenzję…

Wiola


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *