Szycie

Muślin- Kocyk z poduszką idealny… na prezent

Muślin, materiał delikatny, przewiewny i miły w dotyku. Idealnie nadaje się na pościel dla niemowląt jak i małych dzieci. Ale, czy wiesz dlaczego cały czas podtrzymuje fakt, że jest to najlepszy materiał dla niemowląt i małych dzieci?

Test na 100%…

Zrobiłam test na materiale, czy na pewno jest to prawdziwy muślin czy może z domieszką. I mogę w 100% zapewnić, że materiał, z którego uszyłam kocyk z poduszką to prawdziwy muślin. Nie ma w nim żadnego sztucznego dodatku.

Dlatego, zapewniam, Cię przyszła mamo, że nie musisz się martwić. Muślin jest odpowiedni dla Twojego maleństwa. Nie będzie powodował żadnych uczuleń na skórze Twojego dziecka.

Idealny pomysł na prezent

Materiał przetestowany, sprawdzony i jest prawdziwy. Nie ma obawy, że przy używaniu spowoduje jakieś uczulenia. Produkt godny zaufania. Dla Ciebie przyszła Mamo.

Kocyk z poduszką może być fajnym prezentem, kupionym przez babcię dla swojej wnusi. Trafionym prezentem, też dla przyszłej matki Chrzestnej.

Muślin to moje najnowsze tegoroczne odkrycie. Jest cudownie miękki w dotyku. Można również z tego materiału uszyć pościel dla starszych dzieci jak i dorosłych.

Chcesz być na bieżąco z nowinkami, jakie będą się pojawiały u Kreatywnej Wiolki? Zapraszam na stałego kontaktu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *