O mnie

Cześć 🙂 

Jestem Wiola, prywatnie mama, właścicielka kota i maszyny do szycia.

Maszyna do szycia…tak mam takie urządzenie i super jestem z nią zaprzyjaźniona. Szyję kocyki, otulacze do nosidełka i książeczki edukacyjne. Wszystkie te produkty znajdziesz w moim sklepie.

W związku z tym, że mam maszynę do szycia, to mam dość sporą wiedzę na temat  jej samej jak i  akcesoriów do niej. Żebyś  miała lepszy i łatwiejszy dostęp do tych wszystkich informacji, dzielę się  nimi na swoim blogu. Zajrzyj tam koniecznie, jeśli nie chcesz się irytować podczas poznawania swojej maszyny.

Jeśli skorzystałaś z mojej wiedzy i była ona dla Ciebie przydatna to koniecznie podziel się swoimi wrażeniami. Powiedz mi o tym pisząc  opinię na blogu czy moim profilu na facebooku.

W mojej ofercie też znajdziesz artykuły dla zwierząt domowych tj. maty węchowe, kule smakule, szarpaki oraz kostki “less weste” z kieszonkami.

A jak to się stało, że powstała druga odnoga mojej działalności…?

Wywąchany przysmak powstał z miłości do zwierząt szczególnie do kotów. Jak widać zawsze lubiłam szyć. Szyłam przeróżne rzeczy, aż któregoś razu dostałam propozycję uszycia maty węchowej.


To był strzał w dziesiątkę, stworzyłam wówczas swoją pierwszą przemyślaną matę. A że sama jestem właścicielką kota, to nie mogło zabraknąć maty dla niego. Wtedy też narodził się pomysł, aby szyć i robić inne produkty dla zwierząt, nie koniecznie kotów. Zmotywowało mnie do pracy bo wiedziałam że będą przeznaczone dla tych miłośników, których uwielbiam i kocham – dla zwierząt.
I tak po kolei powstawały przeróżne maty, kule i pompony węchowe, czy szarpaki.
Wszystkie te produkty znajdziesz w moim sklepie w różnej wielkości czy kolorze.


Każdy mój produkt wykonuje ręcznie z sercem. Otwarta też jestem na Wasze propozycje, dlatego jeśli poszukujesz jakiegoś produktu to pisz śmiało. Wspólnie stworzymy taki, który zadowoli Ciebie, Twoje dziecko czy Twojego pupila.

Pozdrawiam Cię cieplutko  

Wiola 

Jeśli chcesz być ze mną w stałym kontakcie, to zapraszam do zapisania się na listę subskrybentów. Jeśli potrzebujesz pogadać, poradzić się, albo masz z czymś problem to tutaj znajdziesz wszystkie możliwe sposoby kontaktu ze mną.

” Życie jest piękne nie dzięki temu, co widzimy i robimy. Życie jest pięknie dzięki ludziom, których spotykamy. “