O mnie

Cześć jestem Wioletta a dla większości znajomych Wiola.

Matka i właściciela kota, który jest moim jednym z najwierniejszych przyjaciół. Na ogół jestem i byłam osobą, która twierdziła, że we wszystkim sama sobie dam radę. Niestety teraz twierdzę, że tak nie jest. Los mi tak życie układa, że bez drugiej osoby pewnie nie byłabym taka otwarta na ludzi i świat. 

Przyjaciół nigdy nie miałam dużo, bo samej mi się wydawało, że jestem dziwna, taka niedostępna. Ale pomimo tego zawsze pomagałam drugiej osobie i tak jest do dziś. Będąc w przedszkolu pomagałam swojemu młodszemu bratu, żeby nie był gorszy od kolegów, żeby zawsze ze wszystkim zdążył. Razem chodziliśmy na plac zabaw, razem się bawiliśmy, razem chodziliśmy po zakupy, praktycznie wszędzie razem. Nawet teraz, kiedy już jesteśmy dorośli to możemy na siebie liczyć w każdej sytuacji. Ja swoją pomocą nie tylko darzę brata, moje dziecko też miało i ma pomoc, praktycznie zawsze, od momentu jak się urodził.

” Życie jest piękne nie dzięki temu, co widzimy i robimy. Życie jest pięknie dzięki ludziom, których spotykamy. “

Pomagam, odkąd pamiętam, każdej osobie którą poznam i wyczuje, że tej pomocy potrzebuje. Stworzę przestrzeń w której dana osoba poczuje otulenie i wsparcie z mojej strony. I wiesz co robię to bez większego zawahania, że może tak nie powinnam bo nie wypada… Dla mnie zawsze wypada, bo tak trzeba, bo później czuje wielkie zadowolenie i satysfakcję, że moja pomoc okazała się cenna i wskazana. I pomagać będę dopóki starczy mi sił i zdrowia.  

Jeśli chcesz być ze mną w stałym kontakcie, to zapraszam do zapisania się na listę subskrybnentów. Jeśli potrzebujesz pogadać, poradzić się, albo masz z czymś problem to tutaj znajdziesz wszystkie możliwe sposoby kontaktu ze mną.