O mnie

Rękodzielniczka, pasjonatka i miłośniczka ręcznych robótek….z duszę.

Dlaczego pasjonatka i miłośniczka ręcznych robótek i to jeszcze z duszą. Pewnego razu miałam przyjemność zobaczyć, usłyszeć i w końcu spróbować “coś” zrobić sama.

Było wiele rzeczy, prób udanych i nie udanych. Wiele razy padały słowa, że to nie dla mnie. Pewnego razu, chociaż wcześniej cały czas twierdziłam, że ta dziedzina na pewno nie jest dla mnie.

Dostałam w prezencie maszynę do szycia… Pytanie czy ten sprzęt będzie wykorzystany? I co, okazało się że jest wykorzystany i to dość dużo i często. A do czego?

Dobre pytanie, na które daję odpowiedź…do szycia oczywiście i do zapoznania się z wyborem maszyny i wszystkim tym co dotyczy szycia. W mojej ofercie znajdziesz wyposażenia do łóżeczek i wózków dla dzieci, kocyki, kołderki, poduszki, zagłówki, maty i kostki edukacyjne.

Dodatkowo, za chwilę pojawią się pierwsze kursy, e-booki i pdf do samodzielnej nauki szycia.

Dlaczego akurat wybór padł na ten asortyment, bo zapotrzebowanie jest na niego cały czas. Możesz nabyć taki produkt i być szczęśliwą, że dajesz swojemu dziecku to co najlepsze. Nie jest miło i przyjemnie Tobie jako matce czy rodzicowi jak widzisz uśmiech na buzi Twojej pociechy? Myślę że jest, a mi jest przyjemnie, że mogę dla Ciebie wyczarować taką rzecz, którą Ty sam sobie spersonalizujesz bądź uszyjesz.

A jeszcze bardziej jest mi miło i jestem zadowolona z mojej pracy, jak napiszesz do mnie że Ty i Twoje dziecko jesteście z danej rzeczy super zadowoleni. Także gorąco Cię zapraszam, pisz, dzwoń, kontaktuj się. Wspólnie uszczęśliwimy Twoje dziecko, albo samą siebie, że mogłaś samodzielnie uszyć coś dla swojego maluszka.