O mnie

Cześć 🙂 

Jestem Wiola, prywatnie mama, właścicielka kota i maszyny do szycia.

Maszyna do szycia…tak mam takie urządzenie i super jestem z nią zaprzyjaźniona. Szyję kocyki, poduszki i kostki edukacyjne, ale również jestem dumną autorką pdf – “Jak uszyć poszewkę na poduszkę” i e-booka – “Kocyk dla dziecka. Krok po kroku.”

W pdf  i e-booku przedstawiłam krok po kroku co będzie Ci potrzebne do pracy a także  szczegółowo opisałam i dołączyłam zdjęcia wykonywanych kolejno czynności. 

Zgodnie z moimi wskazówkami możesz samodzielnie uszyć taki produkt, a w razie jakichkolwiek problemów służę pomocą – doradzę, podpowiem, nakieruję..

W związku z tym, że mam maszynę do szycia, to mam dość sporą wiedzę na temat  jej samej jak i  akcesoriów do niej. Żebyś  miała lepszy i łatwiejszy dostęp do tych wszystkich informacji, dzielę się  nimi na swoim blogu. Zajrzyj tam koniecznie, jeśli nie chcesz się irytować podczas poznawania swojej maszyny.

Jeśli skorzystałaś z mojej wiedzy i była ona dla Ciebie przydatna to koniecznie podziel się swoimi wrażeniami. Powiedz mi o tym pisząc  opinię na blogu czy moim profilu na facebooku.

Poniżej wszystkie miejsca, w których mnie znajdziesz.  

Wiola 

Jeśli chcesz być ze mną w stałym kontakcie, to zapraszam do zapisania się na listę subskrybentów. Jeśli potrzebujesz pogadać, poradzić się, albo masz z czymś problem to tutaj znajdziesz wszystkie możliwe sposoby kontaktu ze mną.

” Życie jest piękne nie dzięki temu, co widzimy i robimy. Życie jest pięknie dzięki ludziom, których spotykamy. “