Blog

Obrazy na drewnie i wyroby dla dzieci…

Jakiś czas temu na główniej stronie facebook”a, na jednej z grup ukazał się post. Pewna blogerka poszukuje ciekawych osób piszących blogi do wywiadu. Temat i dziedzina blogów nie była aż taka bardzo brana pod uwagę. Tej pani zależało na ciekawym wywiadzie.

Po przeczytaniu tego posta, w pierwszej chwili trochę się wahałam czy mój blog będzie tą panią interesował? Dlaczego, ponieważ pisze go od nie dawna, w zasadzie bardzo krótko, bo od pół roku. Ale pózniej stwierdziłam, że co mi szkodzi, nic nie tracę, a może akurat się uda. Skomentowałam ten post, że byłabym chętną osobą pisząca blog… do wywiadu.

Nie liczyłam, że może się spodobać moja dziedzina. Pani Ania wykonuje na prawdę ładne rzeczy z drewna. Moja dziedzina nie miała w ogóle powiązania z tym co można było znalezć na blogu Pani Ani. A pod postem było sporo innych ciekawych propozycji. Ale ok, komentarz napisany, nie będę miała wyrzutów, że przecież mogłam próbować. Po kilku dniach zobaczyłam pod moim komentarzem, że jest zainteresowanie wywiadem.

Oczywiście odpowiedziałam na ten komentarz i napisałam do tej pani wiadomość. Po skontaktowaniu się z nią ustaliłyśmy wszystkie szczegóły i umówiłyśmy się na wywiad. Ale to nie był taki wywiad w formie rozmowy, spotkania tylko otrzymałam pytania na które musiałam udzielić wyczerpujących odpowiedzi. Pózniej podesłałam kilka moich zdjęć z wyrobami i co? I właśnie wywiad ukazał się na blogu WoodWoolDesign , znajdziesz go TUTAJ

Zapraszam do przeczytania, zajrzenia na ten blog bo na prawdę jest wiele ciekawych wcześniejszych artykułów. A może zainspirujesz się tymi cudami co Pani Ania robi i skorzystasz przy okazji z oferty. Albo zapragniesz również porozmawiać właśnie w formie wywiadu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *