Blog

Podsumowanie 2019 roku

Kochani, nadeszła chwila aby pokrótce podsumować stary rok. Zastanowić się nad tym co było, co się wydarzyło. Przemyśleć wszystkie kwestie jakie zaistniały i podjąć decyzje z czego zrezygnować, a nad czym pracować dalej. Przy okazji nowego roku można takie selekcje przeprowadzić. A jak to było u mnie? Zapraszam na krótkie podsumowanie.

Spotkania mastermind

Mastermind — spotkania grupowe dzięki, którym sporo się zmieniło. Zaczęłam widzieć sens prowadzenia biznesu, mimo pracy na etacie. Potrafiłam zmobilizować się do dalszych działań. Dziewczyny z grupy bardzo dawały i dają dalej wsparcie. Przy okazji bardzo polecam tego typu spotkania, na prawdę można wiele więcej niż nam się wydaje.

Wiedza i ważne kursy

Kursy — aby wiedzieć jak się obracać w świecie internetowym postanowiłam zdobyć chociaż minimum na ten temat wiedzy. Dlatego postanowiłam zainwestować w naukę, którą później samodzielnie ją wykorzystam i w razie potrzeby będzie możliwość zajrzeć tam ponownie. Zakupiłam pakiet kursu szkoleniowego, w którym są najważniejsze tematy potrzebne do odnalezienia się w internecie.

Sukcesy

Bardzo dużo ich nie ma, ale nie mogę powiedzieć, że ich brak. Przeorganizowałam swoją stronę, ponieważ wydawała mi się ona bez ładu i składu. Niby coś było, ale takie nie do końca zrobione. Ogólnie stwierdziłam, że była brzydka, nie dopracowana. Zrobiłam, także porządek na koncie na Instagramie. Pousuwałam konta, które były martwe i nie miały powiązania z moją działalnością. Były i są wartościowe książki, które bardzo pomagają mi w samorealizacji i działaniach internetowych.

Plany i projekty

Były i są cały czas, nawet takie wcześniej nie zaplanowane. Plan był taki, że w drugiej połowie roku nie będzie niczego nowego (mam na myśli szycie), tylko będą promocje tych produktów, które już powstały. Zdarzyło się inaczej. Powstała lalka Tilda i będzie coś jeszcze, ale o tym po nowym roku. Jeśli chodzi o projekty to jasne, że są i to kilka, ale póki co nie będę ich zdradzała.

Porażki

Jeśli chodzi o tą kwestię, to na pewno znalazły by się jakieś, ale pewnie nie wielkie jeśli chodzi o działania w sieci. Bardziej o tym zagadnieniu musiała bym poruszyć temat swojego prywatnego życia. Ten rok dał mi popalić jeśli o to chodzi. Nie będę się bardzo na ten temat rozpisywać, ponieważ ten temat nie należy do przyjemnych. Powiem tak był moment, że zastanawiałam się czy będę miała dach nad głową….

Reasumując, jak na razie z grubsza ogarnęłam temat prywaty. mam nadzieję, że nowy rok przyniesie inne, lepsze rozwiązania. Jeśli chodzi i działania w biznesie to nie zamierzam z nich rezygnować. Mam już małe plany na jego nadejście.

A jak to jest u Ciebie, zrobiłaś/eś podsumowanie roku?

DO SIEGO ROKU!!! Wiola

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *