Blog

SamoŚlę – moje wrażenia po jarmarku

Samoślę – Festiwal Rękodzieła i Talentów Garażowych Wszelakich to instytucja organizująca od dwóch lat jarmark w jednym z leszczyńskich parków. Jest to impreza bezpłatna dla rękodzielników z całej Polski. Odbyła się i w tym roku w czerwcu, na którym pojawiałam się też ja…

Jak to przed tego typu imprezami każdy się zastanawia i myśli żeby wszystko wypaliło, żeby pogoda dopisała itp. Ale jakoś poszło wszystko tak jak należy, oprócz tego że pod koniec imprezy przegonił nas deszcz i burza. Ale tego typu sytuacji nie jesteśmy w stanie przewidzieć.

Jak to tego typu impreza, czyli jarmark, spotkanie grupy ludzi z jednego kręgu zainteresowania czyli w tym przypadku rękodzieła. Dla osób, które tego typu branżą się zajmują to jest to nie lada gratka bo można poznać wielu bardzo fajnych ciekawych ludzi. I też tak było w moim przypadku. Fakt, że to konkurencja, ale ona jest potrzebna.

Miałam okazję poznać na prawdę sporo ciekawych ludzi, nie mówić już o osobach, które już wcześniej znałam. Są to na pewno…Przesympatyczna kobieta, która maluje prześliczne cuda na tkaninach…. Następna przesympatyczna kobieta, która szydełkuje przecudne swetry, serwety, koszyczki i wiele, wiele innych śliczności…

Oczywiście na całym jarmarku było sporo innych ciekawych osób, które oczywiście mniej i bardziej poznałam, ale miałam okazję pooglądać ich piękne produkty. Oczywiście wymieniliśmy się kontaktami. Później odwiedziliśmy swoje profile i strony w sieci…

Było dużo różnych wystawców np. wyroby z drewna, produkty militarne, przepiękne lasy zamknięte w słoikach, łapacze snów, decoupage, szyte zabawki i przytulanki dla dzieci… Oczywiście nie zabrakło Pana, który robi piękne miniatury statków. A i zapomniała bym o przesympatycznej Pani, która miała swoje stoisko z przepięknymi wyrobami sutasz i koralików.

Jarmark się odbył, czas spędzony na nim zaliczam do udanych. Myślę, że jeśli odbędzie się w przyszłym roku to jak wszystko pójdzie dobrze to również się tam pojawię.

Wy też wyjeżdżacie na kiermasze czy jarmarki? Jak możecie pochwalcie się gdzie jeździcie, w jakie miejsca można zaglądać?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *