Lifestyle Szycie

Tulipany w prezencie

Tulipany, kwiat typowo wiosenny, kwitnący bardzo krótko. Ale w czasie ich kwitnienia, bardzo ładnie zdobią każde pomieszczenie. Ale nie koniecznie muszą być one żywe i nie koniecznie ścięte samemu w ogrodzie.

Właśnie mogą tulipany być też sztuczne, ale nie zawsze one wyglądają tak jakbyśmy chcieli. Ale mogą być też uszyte z materiału i to jeszcze własnoręcznie. Jeśli szyte to fakt że trochę trzeba czasu na nie poświęcić żeby wyszły ładne. Ale jak już coś robić to robić to dobrze i tak żeby było ładne.

I tak właśnie było na warsztatach, na których byłam i była super fajna zabawa. Miałam okazję poznać przesympatyczną grupę dzieci, a między innymi fajnego chłopca o imieniu Krzyś. A co się działo na tych warsztatach to możecie przeczytać TUTAJ

Wracając do Krzysia to fajny mądry chłopiec. Podczas tych warsztatów wykorzystał sytuację i pomyślał o swojej mamie i jej zbliżającym się święcie. Był bardzo podekscytowany tym że zrobił bukiecik tulipanów i będzie je mógł dać swojej mamie.

Wrażenia Krzysia

Tak się składa, że wiedziałam o całej tej sytuacji i miałam okazję się widzieć z Krzysiem. Obiecał mi, że opowie jakie były wrażenia mamy, jak dostała wykonane przez niego tulipany. Z mowy Krzysia wynikało, że jego mama była nie dość że bardzo zaskoczona to bardzo się ucieszyła z otrzymanego prezentu.

Krzyś bardzo był zadowolony sam z siebie, że udało mu się zrobić tulipany. Co prawda z moją pomocą, ale były i to się dla niego liczyło. Był też zadowolony, że mama się tak bardzo ucieszyła. A otrzymany prezent włożyła do wazonu i postawiła w bardzo widocznym miejscu.

Chłopiec nie dość, że był zadowolony to jeszcze bardzo dziękował mnie, jako osobie, która coś takiego umie. Która bardzo chętnie dzieli się swoimi umiejętnościami i pomaga jak potrafi. Zrobiło mi się bardzo miło, że tak mały chłopiec potrafi dostrzec, takie rzeczy. Rzeczy dotyczące pomagania, wspierania itp.

Właśnie, pomogłam, wytłumaczyłam, dochowałam tajemnicy…sama z siebie byłam zadowolona, bo to jest tak fajnie jak można pomóc czy kogoś uszczęśliwić. Prezent wykonany, obdarowana osoba go otrzymała, a Ty pamiętasz o najbliższych osobach?

Niekoniecznie muszą to być akurat kogoś bliskiego urodziny. Może być różna inna okazja. Kwiat, w tym przypadku tulipan, będzie kwiatem jak najbardziej wskazanym na daną okoliczność.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *