Uszyj samodzielnie kocyk dla swojego dziecka

Spodziewasz się dziecka i potrzebna jest Ci wyprawka? Na pewno przydał by Ci się kocyk? Słusznie tym bardziej, że jest to rzecz niezbędna przy takim maluszku.

Miałabym na niego sporo pomysłów i mogłabym sobie uszyć go sama, tylko ta niewiedza. Milion wątpliwości, czy dam radę i czy będę umiała go poprawie uszyć. Niby patrząc na taki kocyk wydaje się, że to nie trudne. Ale nie mam zielonego pojęcia co powinnam wiedzieć przystępując do takiej pracy. Od czego zacząć, żeby wszystko się udało?

POMOCY!!! NIE DAM RADY!

Jeżeli to co napisałam powyżej, nie jest Ci obce, to dobrze trafiłaś

  • chcesz uszyć kocyk ładny, prosty i bez większych poprawek?
  • jesteś osobą początkującą i nie wiesz skąd wziąć podstawowe informacje?

Rozumiem Cię doskonale i mam dla Ciebie świetne rozwiązanie

Możesz go sobie uszyć samodzielnie z pomocą mojego e-booka

E-book i zawarte w nim informacje poprowadzą Cię, jak dziecko za rączkę, co masz przygotować, w jaki sposób; i co najważniejsze? wszystko jest pokazane na zdjęciach.

Gwarantuje Ci, że na pewno dasz radę i bez problemu powstanie u Ciebie pięknie uszyty kocyk. Będziesz z niego duma i z chęcią będziesz go używać do otulania swojego maleństwa.

E-book stworzyłam specjalnie dla osób początkujących. Wiem z własnego doświadczenia, że bardzo dużo osób ma problem z tak zwanym pierwszym krokiem. W książce tej znajdziesz informacje, które wyjaśnią Ci: Jak się zabrać do pracy. Czego i ile będziesz potrzebować w celu jeszcze lepszego zrozumienia o co chodzi z tym szyciem.