Blog

Zapowiedź “czerwiec”

Witam bardzo serdecznie 🙂

Nadszedł czerwiec i jak to od dłuższego czasu bywa, planuje pewne wydarzenia, które mają się u mnie odbyć. W tym miesiącu będzie ich troszeczkę, ale czy któreś z nich Wam przypadną do gustu to zobaczymy…?

A więc tak, co się szykuje w czerwcu? 1. Już niebawem bo 15 czerwca odbędzie się Jarmark, który organizuję Instytucja “SamoSIę”. Po mimo tego że raczej wcześniej nie brałam w tego typu imprezach udziału, tym razem z grupą zaprzyjaźnionych rękodzielniczek mamy zamiar się tam pojawić. Oczywiście po Jarmarku będzie osoby wpis na ten temat.

2. Dodatkowo planuje dwa artykuły na bloga, dotyczące wywiadu. Jeden będzie powiązany z moimi produktami, które pojawiły się na innej stronie, jako reklama. Drugi o przesympatycznej Pani, która dzierga przecudne rzeczy ze sznurka bawełnianego.

3. Na pewno jeszcze na blogu pojawi się artykuł dotyczący czapek dla chłopców i coś do tych czapek…? Bo cały czas się zastanawiam jakie komplety bardziej będą Wam odpowiadać jeśli chodzi o chłopców? Czy miały by to być np. czapka+komin, czapka+chustka?, a może sama czapka?

4. No i oczywiście nie może zabraknąć artykułu na święto naszych Ojców…czyli na Dzień ojca. Z tym dniem i artykułem będę miała do Was małą burzę mózgów…

Mam jeszcze coś zaplanowane, ale póki co nie mówię co to, bo nie wiem jak wygospodaruję czas. To tyle jeśli chodzi o plan na czerwic. Myślę, że wszystko uda mi się zrobić tak jak zaplanowałam.

A Wy też planujecie każdy miesiąc z wyprzedzeniem? Podzielcie się swoimi planami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *